Hlavní menu

MISE - Kdo jsme?  sipka

Jsme projektová, dodavatelská a obchodní firma ve stavebnictví a rodinnou stavařskou tradicí, nejširší nabídkou rodinných domů v systému betonových skořepinových tvárnic a vnitřního zateplení, inovativním a proklientským přístupem, schopna vyhovět téměř všem potřebám našich zákazníků. Jsme autorem prováděcích knihovních prvků pro projektanty projektující v ArchiCADu v systému betonových skořepinových tvárnic a vnitřního zateplení. Jsme autorem katalogu příkladů řešení bytových a rodinných domů v systému betonových skořepinových tvárnic a vnitřního zateplení.

Proč existujeme?

Jsme zde pro své zákazníky snažíme se jim maximálně ulehčit starosti spojené s výstavbou rodinného domu a nabídnout komplexní služby, pomoci realizovat jejich sny o bydlení, naplňovat jejich jedinečná přání a potřeby, k jejich lepšímu životu.

VIZE - Kým chceme být?

Chceme být neustále vedoucí společností ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních rodinných domů na klíč, poradenství a projekci staveb v systému betonových skořepinových tvárnic s vnitřním zateplením a poskytování souvisejících služeb. Chceme být kvalitním a prospěšným konzultantem pro každého výrobce betonových skořepinových tvárnic bez ohledu na jeho velikost. Chceme dát odborné veřejnosti k dispozici velmi účinný nástroj pro zpracování prováděcí projektové dokumentace pomocí kvalitních knihovních prvků. Chceme být zárukou zodpovědnosti, diskrétnosti a důslednosti. Chceme být tím, kdo ví co, kdy, kde, jak a s kým chce dělat.

Klademe důraz na

Kvalitní práci za férovou cenu, komunikaci a odpovědnost vůči zákazníkům, vůči sobě, vůči společnosti, vůči přírodě, učení se a rozvoj, dlouhodobé rovnoprávné a trvalé vztahy se zákazníky založené na důvěře a otevřenosti, kreativitu, inovativnost, účelnost a komplexnost.

Čím se odlišujeme?

Rodinnou tradicí, dlouholetou individuální prací, vysokou schopností naslouchat a porozumět, osobním přístupem, víceoborovostí našich zaměstnanců a konzultantů.

Naše produkty

Zděné nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč, nízkoenergetické montované dřevostavby dle individuálního projektu, garáže, ploty, bazény, občanské stavby, bytové domy, 1000 originálních projektových řešení, projekce staveb, vnitřní zateplení, e-shop betonové skořepinové tvárnice Best Unika, Betong ®, odborné poradenství v oblasti vnitřního zateplení a betonové skořepinové tvárnice, autorský a stavební dozor, 3D vizualizace interiéry exteriéry, komplexní nabídka služeb, profesionální závlahové systémy TORO.

Předmět podnikání:

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • projektová činnost ve výstavbě

Rádi vám osobně vysvětlíme přednosti této výstavby a poradíme Vám při realizaci vašeho záměru.


sídlo firmy:
PS BAU, s.r.o.
Dvořákova 1140
698 01 Veselí nad Moravou
IČ: 01983768
www.psbau.cz
info@psbau.cz
 

Společnost je zaregistrována u obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 79944

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Majitel společnosti: Ing. Pavel Slováček
 

pixel (1K) telefon (24K)
2022 © PS BAU, s.r.o. Google+