Hlavní menu

Individuální PROJEKT  sipka

Máte vlastní představu o budoucím domě nebo specifický pozemek?

Nedokážete se v nabídce typových projektů rodinných domů zorientovat? Máte vlastní představu o budoucím domě nebo specifický pozemek?
Tak právě pro Vás je určená nabídka zpracování individuálního projektu.

Společnost PS BAU, s.r.o. Vám nabízí zpracování individuálního projektu rodinného domu v systému betonových skořepinových tvárnic a vnitřního zateplení. Po úvodní bezplatné konzultaci Vám rádi zpracujeme koncept Vašeho rodinného domu přímo na míru. Po odsouhlasení a dotažení konceptu Vašeho rodinného domu Vám následně zpracujeme projektovou dokumentaci ve třech vyhotoveních pro stavební řízení. Součástí této dokumentace je kompletní textová a výkresová dokumentace dle požadavků vyhlášky 499/2006 včetně projektu osazení domu na pozemek a průkazu energetické náročnosti budovy.

V případě Vašeho zájmu o zpracování individuálního projektu domu je vhodné si připravit veškeré dostupné informace o Vašem pozemku, zvážit finanční možnosti, předpokládané funkce a celkové představy Vaší rodiny o budoucím domově.

Záloha na zpracování individuálního projektu rodinného domu je 15.000,- Kč. Uvedené ceny jsou včetně aktuální sazby DPH.

V případě, že se rozhodnete pro výstavbu Vašeho rodinného domu dodavatelsky a vyberete si naši společnost jako generálního dodavatele Vaší stavby, bude Vám tato záloha vrácena nebo započtena.

Pro více informací nás neváhejte dále kontaktovat!

Aktuální informace získáte na telefonním čísle +420 777 199 031 nebo v kterékoliv z našich informačních kanceláří.

Osobní schůzka je možná po vzájemné dohodě v naší projekční kanceláři ve Veselí nad Moravou nebo Ostravě, Kunovicích a Znojmě.


pixel (1K) telefon (24K)
2022 © PS BAU, s.r.o. Google+